Persoonlijk leiderschap op de werkvloer

Bij 2C&More geloven we dat organisaties sterker worden wanneer mensen de ruimte krijgen om hun persoonlijk leiderschap écht te ontwikkelen. De werkvloer verandert sneller dan ooit: rollen verschuiven, teams staan onder druk en verwachtingen blijven stijgen. In die beweging zien wij iets bijzonders gebeuren: medewerkers die voelen dat er méér in hen zit, maar niet altijd weten hoe ze dat kunnen inzetten.

Daarom werken wij met trots samen met Sandra Kong a Sam (HeartMath coach) en Carin van Oostwaard (me.scan & NLP coach), die samen het programma Persoonlijk Leiderschap op de Werkvloer hebben ontwikkeld.

In dit 9‑maandse traject ontdekken medewerkers onder andere:

  • waar hun échte talenten liggen
  • hoe ze triggers en ineffectieve patronen doorbreken
  • hoe ze rust en focus bewaren in hectiek
  • hoe ze samenwerken en communiceren onder druk
  • hoe ze hun energie en veerkracht versterken

Om een kijkje achter de schermen te geven, namen Sandra en Carin een podcast op. Ze delen daarin:

  • waarom dit programma juist nú zo waardevol is
  • wat de me.scan en HeartMath concreet opleveren
  • hoe medewerkers groeien in zelfinzicht, veerkracht en toekomstgericht leiderschap
  • waarom dit traject organisaties helpt om sterker door verandering te gaan

In samenwerking met Bas van Lier van 2C&More is het een open, eerlijke en krachtige aflevering geworden. Precies zoals wij graag werken.

Benieuwd? Luister de podcast en ontdek of dit programma past bij jouw organisatie, team of medewerkers. Het kan zomaar het begin zijn van een nieuw hoofdstuk in persoonlijk leiderschap.

De podcast is te beluisteren via deze link: https://youtu.be/Z1aozy1V21s?si=Rve5oOoBaBp4TKKO

Geïnteresseerd? Klik dan op de link in de comments om op onze pagina van 2C&More uit te komen.

← Alle blogs